Twój czas na latanie!

Zdobądź u nas licencję pilota prywatnego lub zbuduj nalot wymagany do uzyskania licencji zawodowej!

Zacznij z nami latać
time2fly

Dobrze utrzymana flota

Trzon naszej floty stanowią Tecnam 2008 i Piper Cherokee 140. Nasze samoloty są objęte CAMO i kwalifikują się zarówno do szkolenia PPL/LAPL, jak i do szkolenia zgodnego z wymaganiami EASA. Zarówno Tecnam 2008, jak i Piper są dobrze rozpoznawalnymi i łatwymi w obsłudze samolotami. Dla bardziej doświadczonych pilotów oferujemy Cessnę T206H.

time2fly

Wszystko w cenie

Zapewnione są kluczowe udogodnienia, dzięki którym możesz cieszyć się czystym lataniem! Ubezpieczenie, słuchawki, mapy, SkyDemon, paliwo i karta paliwowa, kamizelki ratunkowe, checklisty i elektroniczny system rezerwacji. Samoloty są regularnie czyszczone i konserwowane.

time2fly

Indywidualne podejście i wsparcie 24/7

Możesz na nas polegać. Chętnie Ci pomożemy w poruszaniu się po Polsce i między naszymi lotniskami. Pomożemy Ci znaleźć zakwaterowanie oraz dotrzeć na miejsce. Znajdziemy też sposób by zrealizować Twój plan w zakładanym przez Ciebie czasie!

Nasze kursy szkoleniowe dla pilotów

Nieważne, czy stawiasz swoje pierwsze kroki w lotnictwie, czy chcesz budować nalot dla swojej licencji CPL – jesteśmy tu dla Ciebie.

time2fly hour building

Wynajem samolotów

Sprawdź naszą ofertę samolotów dostępnych dla budowy Twojego nalotu

time2fly PPL(A)

Licencja pilota prywatnego PPL(A)

Twój pierwszy krok w lotnictwie komercyjnym

time2fly

Licencja pilota samolotów lekkich LAPL(A)

Dla pilotów rekreacyjnych

time2fly night flying

Szkolenie NVFR

Uzyskaj uprawnieniaaby móc latać po zachodzie słońca

Co mówią nasi klienci?

Najczęściej zadawane pytania

Możesz wybrać pomiędzy dwiema opcjami. Licencja pilota prywatnego (PPL) otworzy Ci drzwi do komercyjnego latania, natomiast Licencja Pilota Samolotu Lekkiego (LAPL) pozwoli Ci na latanie rekreacyjne. Przeprowadzimy Cię przez cały proces - wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zaczniesz latać!

Aby wynająć samolot, potrzebujesz ważnej licencji PPL(A) lub LAPL(A) oraz badania lekarskiego klasy 2. Zanim wynajmiemy Ci nasz samolot, przeprowadzimy wspólny lot. Jak tylko będziesz w stanie wykonać trzy dobre lądowania z rzędu, będziesz mógł prowadzić samodzielne loty.

Polecimy Ci najlepsze hotele w okolicy lub na lotnisku i pomożemy Ci z poruszaniem się: kupimy bilety kolejowe, wynajmiemy samochód lub skuter.

Tak. Dwa lotniska są od siebie zaledwie godzinę lotu, więc często podróżujemy między tymi dwoma lotniskami. Możesz wybrać to, które najbardziej Ci odpowiada, a my dostarczymy tam dla Ciebie samolot.

Mamy doświadczenie z klientami, którzy przyjeżdżają do Polski tylko po to, aby zbudować nalot i rozumiemy ich potrzeby. Wystarczy że zarezerwujesz dwa tygodnie, aby zbudować 40 godzin nalotu. Ponieważ oferujemy dwa samoloty, proces budowy nalotu nie zostanie wstrzymany przez konieczność przeprowadzania przeglądu.

Cena obejmuje paliwo i ubezpieczenie. Dodatkowo na pokładzie samolotu znajdziesz słuchawki, mapy VFR i aktualną nawigację.

Tak. Oferujemy doświadczoną załogę - instruktorów i pilotów linii lotniczych. Gwarantujemy dużą dostępność safety pilota - cena jest ustalana indywidualnie z pilotem.

Oferujemy system rezerwacji online, który pozwoli Ci zarówno na przeglądanie innych rezerwacji, jak i zarządzanie własnymi.

Każdy pakiet jest ważny przez rok. Po tym czasie zaktualizujemy pozostałe godziny według aktualnych cen.

Oczywiście, że możesz wziąć samolot na weekend. Wymagane jest posiadanie zakupionego pakietu, a potem to jest już kwestia indywidualnego porozumienia w zależności od aktualnego obłożenia samolotu.

Bądźmy w kontakcie!

Prześlij nam wiadomość!